Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress

alarm

to podstawa

Dzięki niemu masz stałą kontrolę obiektu podczas nieobecności. Każdy ruch zostaje zapamiętany przez czujki PIR o konkretnym czasie a centrala alarmowa wyśle powiadomienie do ciebie oraz firmy ochroniarskiej. Wszystkie zdarzenia zapisują się w pamięci centrali i w każdym momencie można je odtworzyć. Stosując rozszerzenia centrali można wykorzystać alarm nie tylko do celów ochronnych ale także do sterowania budynkiem. Czujka nie widząca ruchu wyłączy oświetlenie w pomieszczeniu które ktoś właśnie opuścił. Wykorzystując czujki zewnętrzne załączamy oświetlenie elewacji w momencie kiedy ktoś zbliży się do budynku.
Dotykowy manipulator INT TSI zamontowany na ścianie w holu lub kuchni uszlachetni twoje wnętrze a funkcje zawarte w nim uproszczą Ci życie. Integrując instalacje elektryczną możesz mieć dostęp do kamery skierowanej na bramy wjazdowe a przyciśnięcie ikonki otworzy je. To tylko niektóre funkcje alarmu. Wyobraźnia nie zna granic.

instalacja

alarmowa

Wykonujemy kompletną instalację alarmową zgodnie z dostarczonym projektem. Pomagamy w doborze urządzeń oraz dostarczamy niezbędne okablowanie. Konfigurujemy oraz programujemy całość zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Zestaw alarmowy Satel + Bosch:

ikonki_satel
satel_zestaw

Centrala alarmowa
Satel Integra 128-WRL

Manipulator dotykowy
Satel 7”

8x Czujka alarmowa
Bosch

Podstawowe funkcje centrali zestawu:

.

obsługa od 8 do 128 wejść przewodowych i bezprzewodowych

.

wbudowany dwukierunkowy interfejs bezprzewodowy 868 MHz w technologii ABAX

.

możliwość podziału systemu na 32 strefy, 8 partycji

.

obsługa od 8 do 128 programowalnych wyjść przewodowych i bezprzewodowych

.

pamięć 21503 zdarzeń z funkcją wydruku

.

obsługa do 240+8+1 użytkowników

.

magistrale komunikacyjne do podłączania manipulatorów i modułów rozszerzeń

.

wbudowany komunikator GSM/GPRS z funkcjami monitoringu, powiadamiania i zdalnego sterowania

.

obsługa systemu przy pomocy manipulatorów LCD, klawiatur strefowych, pilotów i kart zbliżeniowych oraz zdalnie z użyciem komputera lub telefonu komórkowego

.

64 niezależne timery do automatycznego sterowania

.

funkcje kontroli dostępu i automatyki domowej

.

kompatybilność z gamą akcesoriów i modułów INTEGRA oraz ABAX

home

inteligentny

dom