Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress

instalacje

elektryczne

inst2

POMYSŁ & doradztwo

Przy projektowaniu instalacji wyobraźnia nie zna granic. Łamiąc reguły istoty przedsięwzięcia skupiamy się na rzeczach od tych najważniejszych do tych niezauważalnych. Każdy etap projektowania jest problemem dla inwestora starającego się dopiąć wszystko na ostatni guzik. Po własnych decyzjach pojawiają się powszechne problemy użyteczne: „dla czego nie mam tutaj gniazdka”  „ten włącznik mógłby być po drugiej stronie”  „przydała by się jeszcze jedna lampa” „ten telewizor hmmmm jak ja go teraz przestawię” . Dzięki naszemu doświadczeniu staramy się zredukować cierpienie klienta do minimum. Zaufało nam wielu – bądź jednym z nich.

inst1

PROJEKT & wycena

Dobry projekt instalacji elektrycznej sprawi że dom będzie użyteczny i przyjazny dla użytkownika. Zlecając wykonanie projektu instalacji w domu nie musisz myśleć o wszystkim my zrobimy to za ciebie – podświetlenie podjazdu, strefa wejścia, automatyczna brama, domofon – to rzeczy istotne ale często zapominane. Wycenę instalacji elektrycznej pozostaw nam. Instalację tworzymy na najwyższej jakości materiałach instalacyjnych producentów polskich jak i zagranicznych.

inst3

INSTALACJA & serwis

Jeśli szukasz zgranej i efektywnej ekipy to …. . Tak właśnie ! To my. Porządek i poszczególne etapy wykonywanej pracy nie stanowią dla nas problemu. Profesjonalne podejście do prac mile zostaje zapamiętane przez naszych klientów na bardzo długi czas. Prace instalacyjne i montażowe skończone – opuściliśmy obiekt, co teraz ? Nie martw się ! Prowadzimy serwis usług instalacyjnych i na pewno spotkamy się jak będzie trzeba wymienić źródła świetlne albo po prostu napić się kawy !!!

home

inteligentny

dom

dostawcy :

szybki

kontakt

tel 503 519 111
tel 791 051 348
tel instalacje@smartel.pl
tel biuro@smartel.pl