Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress

sieci

LAN

Bez niej nie istniejesz w  internecie. Dobra instalacja zapewni Ci stały dostęp do stron internetowych – sklepów – czy konta bankowego. Dzięki urządzeniom sieciowym poprawisz jakość twojego zasięgu Wi-Fi w całym domu jak i ogrodzie. Czy myślałeś kiedyś o sterowaniu pieca za pomocą urządzenia mobilnego ? Nie ? Dziś jest to możliwe. Przy piecach z wbudowanymi kartami sieciowymi do obsługi komputera wpiętymi do sieci LAN możesz to uczynić. Skorzystaj także z telefonii VoIP i ciesz się tanimi rozmowami z twoimi bliskimi. Sieć LAN to przyjazna a zarazem  bardzo oszczędna część organu twojego domu czy firmy.

instalacja

sieci LAN

Wykonujemy kompletną instalację sieci LAN zgodnie z wymaganiami klienta. Pomagamy w doborze oraz dostarczeniu urządzeń jak i niezbędnego okablowania. Instalację realizujemy na najwyższej jakości materiałach co wpływa na prędkość sieci.

konfiguracja

sieci LAN

Zajmujemy się konfigurowaniem sieci i urządzeń pod kątem monitoringu, zarządzania alarmem jak i zarządzania budynkiem.

siec_LAN

produktywność

twojej sieci

Zastosowanie produktów Ubiquiti zapewnia stałą kontrolę Twojej sieci. Dostęp do panela administracyjnego jest przyjazny dla użytkownika. Jeśli miałbyś problemy nie martw się w każdej chwili za twoją zgodą możemy otworzyć zdalny serwis i bez problemu skonfigurować  twoją sieć zdalnie.

wi-fi

telefonia

VoIP

Tego typu urządzenie umożliwia prowadzenie znacznie tańszych rozmów, czasami nawet darmowych w ramach jednego operatora. Wygląda on jak zwykły aparat telefoniczny wyposażony w słuchawkę, klawiaturę a czasami też wyświetlacz, jednak nie posiada on wyjścia do analogowej linii telefonicznej lub ISDN, lecz wyjście do Internetu

voip
home

inteligentny

dom

pracujemy

na